Osoite

Musikcafé After Eight r.f.
Isokatu 6
68600 Pietarsaari
SUOMI

+358 44 7816 512
FI46 2015 1800 0038 47
NDEAFIHH
www.aftereight.fi
cafe@aftereight.fi


AE kiittää rahoittajia!

Pohjanmaan ELY-keskus

Opetus- ja kulttuuriministeriö

Pietarsaaren kaupunki

Svenska Kulturfonden

Pedersören kunta

Uudenkaarlepyyn kaupunki

Luodon kunta

Kruunupyyn kunta

Strengbergs stiftelse

Svensk-Österbottniska samfundet

Otto A. Malmin lahjoitusrahasto

Sisäasiainministeriö /Kotouttamisrahasto

Concordia /Pietarsaaren seudun yhteistyölautakunta

Aktion Österbotten

CIMO

Konstsamfundet

Harry Schaumans stiftelse

Gesellius fond

Henkilökunta

Mecki Andersson
toiminnanjohtaja
email: mecki@aftereight.fi
Beni Edström - verstas
yhdistyksen puheenjohtaja
email: beni@aftereight.fi
Elin Härmälä
talous
email: elin@aftereight.fi

Sofia Jansson - keittiö
email: kok@aftereight.fi
Stefan Forsman - keittiö
email: kok@aftereight.fi
Anitha Björknäs-Flinck - keittiö
email: kok@aftereight.fi
Emilia Påvall - keittiö
email: kok@aftereight.fi
Lotta Holm - kahvila
email: cafe@aftereight.fi
Mimmi West - kahvila
email: cafe@aftereight.fi
Johanna Forsman - kahvila
email: johanna@aftereight.fi

Ia Wingren - verstas
email: ia@aftereight.fi
Anders Kackur - verstas
email: anders@aftereight.fi
Mia Sundström - verstas
email: mia@aftereight.fi

Camilla Sjöskog
etsivä nuorisotyö
email: camilla@aftereight.fi
puh: 044 7054678
Ida Westerlund
etsivä nuorisotyö
email: ida@aftereight.fi
puh: 044 7476968
Sari Backlund
etsivä nuorisotyö
email: sarib@aftereight.fi
puh: 044 7816115

Patrik Vesterlund - isyysvapaalla
email: cafe@aftereight.fi

Yhdistys

Yhdistys Musiikkikahvila After Eight r.y.on nuorisoyhdistys, joka on ollut toiminnassa, ja ylläpitänyt nuorisotoimintaa vuodelta 1987. Alusta alkaen perusideana on ollut luoda vaihto­ehtoinen kohtaus­paikka nuorille ja samanaikaisesti ottaa palvelukseen ja aktivoida. Me haluamme antaa tilaa ideoille ja luovuudelle kaikissa muo­doissa. Ydin toiminnassa on kahvila, ns. Musiikkikahvila After Eight.